7 października 2017 roku w Skierniewicach zorganizowana zostanie gala boksu zawodowego.
Jesienią tego roku na nowej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Pomologicznej 8 w Skierniewicach odbędzie się gala boksu zawodowego. W czwartek (27.04) w sali konferencyjnej skierniewickiego ratusza wiceprezydent Jarosław Chęcielewski, prezes OSiR Ewa Milczarek oraz Mirosław Milewski z DEM`a Promotion Polska podpisali stosowny dokument, który umożliwia organizację tej bokserskiej imprezy w naszym mieście.
W pierwszy weekend października zobaczymy walki amatorskie, zawodowe i olimpijskie. Rozmowy z potencjalnymi bokserami trwają. Jak zapewnia Mirosław Milewski z DEM`a Promotion Polska, na pewno do naszego miasta przyjedzie, najlepszy obecnie pięściarz wagi półciężkiej, Norbert Noras Dąbrowski (20-6-1, 8 KO), który zawalczy w walce wieczoru. – 7 października poza walkami zawodowymi, będą również walki olimpijskie oraz sporo niespodzianek, o których poinformujemy niebawem – powiedział podczas spotkania Mirosław Milewski.





