29 marca zawodnicy Fight Club Skierniewice walczyli po raz kolejny na zawodach Shido Ligi. Podopieczni Przemysława Matuszewskiego zdobyli 8 medali w tym 6 złotych, jeden srebrny oraz jeden brązowy. Najlepszy start zaliczył po raz kolejny Norbert Blesiński wygrywając złoto we wszystkich trzech formułach, w których startował. Walki prowadzone były w MMA, grapplingu oraz w Tajskim Boksie.
Norbert Blesiński stanął na najwyższym stopniu podium we wszystkich trzech formułach pewnie wygrywając wszystkie swoje walki w MMA i grapplingu przed duszenie tzw. Anakondę. Pierwsze miejsce zajęła również Marzena Strzelczyk, która jednogłośnie wygrała pojedynek prowadzony w tajskim boksie. Duże wyróżnienie należy się również Patrykowi Zaborskiemu (junior), który wygrał swoją kategorię wagową stając do walki z zawodnikami z kategorii seniorskiej. Ponadto dwa medale zdobył również Arkadiusz Kolus – złoto w MMA i srebro w grappingu. Brązowy medal w swoim pierwszym występie zdobył Łukasz Pająk (tajski boks).
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Wielkie gratulacje należą się wszystkim moim zawodnikom. Dla niektórych dzisiejsze zawody były debiutem. Dla innych były to kolejne starcia, które dzięki już dużemu doświadczeniu pewnie wygrywali. Łódzka Shido Liga zawsze stoi na wysokim poziomie sportowym dlatego medale cieszą nas bardzo. To kolejna edycja tych zawodów, z których przywozimy worek medali – podsumował Przemysław Matuszewski trener skierniewickiej kadry kickboxingu i MMA.






