Strona głównaBiznesBiurowe żarty, które zrobisz kolegom na urlopie

Biurowe żarty, które zrobisz kolegom na urlopie

Materiał partnera

- REKRAMA -

Gdy sezon urlopowy jest w pełni, co chwilę ten lub ów Twój kolega z pracy odchodzi na dłuższy wypoczynek. Takie momenty są idealne, by zrobić niewinnego psikusa, który będzie sporym zaskoczeniem po powrocie z urlopu. Pamiętaj, by żarty były nieszkodliwe i nie miały na celu wykpienia danej osoby. Podpowiadamy, jakie niespodzianki na powrót z urlopu możesz sprawić swoim współpracownikom.

Ofoliowane biurko

Jednym z pomysłów na biurowy żart jest ofoliowanie biurka osoby przebywającej na urlopie. Wspólnie z kolegami z pracy owińcie każdy element na stanowisku pracy Waszego kolegi folią spożywczą lub aluminiową. Im dokładniej to zrobicie, tym bardziej spektakularny efekt osiągniecie. Pamiętajcie, by każdy drobiazg, nawet ołówek czy długopis został starannie zapakowany w folię. Możecie dołączyć też karteczkę, na której wyjaśnicie, że Wasze zabiegi miały na celu ochronę przed kurzem pod nieobecność właściciela stanowiska pracy. 

Stanowisko oklejone „żółtymi karteczkami”

Prostym i efektownym sposobem na zrobienie biurowego żartu koledze, który wraca z urlopu jest oklejenie jego stanowiska żółtymi karteczkami. Można postarać się stworzyć z nich ciekawy wzór a nawet napis powitalny dla właściciela biurka. Z pewnością osoba, która zastanie tak udekorowane biurko przeżyje spore zaskoczenie. Po wszystkim pomóżcie koledze posprzątać karteczki.

Pomysł dla ambitnych żartownisi

Jeżeli warunki na to pozwalają i możecie więcej czasu poświęcić na żart, doskonałym pomysłem jest zasianie trawy na biurku kolegi. Ma to pokazywać, że tak długo nie było go w pracy, aż trawa porosła jego stanowisko. Warto przedsięwzięcie skonsultować z szefem, bo jednak zabiegi będą wymagały np. usunięcia sprzętu elektronicznego z biurka.

Biurko pokryjcie starannie grubą folią, na którą nałóżcie obfitą warstwę waty lub gazy. Glebę nasączcie dobrze wodą i zasiejcie szybko kiełkujące ziarno, np. owies. Teraz wystarczy doglądać wysiewu i regularnie podlewać, by po kilku dniach wesoło się zazielenił. Ciężką pracę nad tym żartem zrekompensuje mina właściciela biurka.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE