używaj strzałek ← → na klawiaturze do przeglądania
przesuń palcem, aby zmienić zdjęcie
W piątek 26 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Skierniewicach oficjalnie odebrali świadectwa. Zobacz, jak wyglądało zakończenie roku i powitanie wakacji w "Jedynce".
koniec galerii
To już wszystkie zdjęcia
Zobacz kolejne galerie dobrane z podobnego działu albo wróć do artykułu.
DZISIAJ NA INFOSKIERNIEWICE.PL
Ładowanie polecanych materiałów...







