Strona głównaINFO +KONKURS: Wygraj gadżety promocyjne 40.SSKOiW!

KONKURS: Wygraj gadżety promocyjne 40.SSKOiW!

- REKRAMA -

Już w najbliższy weekend (16-17.09) odbędzie się 40.Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw! Z tej okazji mamy dla Was trzy zestawy gadżetów promocyjnych SŚKOiW! 

KONKURS

Aby zdobyć zestaw gadżetów promocyjnych 40. SŚKOiW należy pod postem konkursowym na naszym fanpage (link) na Facebooku wstawić krótki wierszyk związany ze Skierniewickim Świętem Kwiatów, Owoców i Warzyw do czwartku (14.09) do godz. 18.00. Wygrywają trzy osoby, które uzyskają pod swoim postem najwięcej reakcji.

Nazwiska zwycięzców opublikujemy na fanpage w czwartek (14.09) po godz. 20.00.

Dodatkowo zapraszamy do polubienia naszego fanpage (link) na Facebooku oraz polubienia i udostępnienia konkursowego postu na swojej tablicy.

 

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem Konkursu jest studio f5 z siedzibą w (96-100) Skierniewicach przy ul. Jagiellońskiej 15.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
3. Udział w Konkursie polega na napisaniu krótkiego wierszyka, bez wulgaryzmów, związanego z Skierniewickim Świętem Kwiatów, Owoców i Warzyw pod postem konkursowym na Facebook fanpage www.infoskierniewice.pl i zebraniu pod nim największej ilości reakcji w okresie trwania Konkursu.
4. Nagrodami w Konkursie są trzy zestawy gadżetów promocyjnych XL Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw do wykorzystania na warunkach określonych przez Organizatora Konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.
6. Nagrodę otrzyma Uczestnik, którego post uzyska najwięcej reakcji oraz spełnia wszystkie warunki opisane w niniejszym Regulaminie.
7. Zwycięzca zostanie powiadomiony na Facebook fanpage www.infoskierniewice.pl o wygraniu zestawu gadżetów promocyjnych XL SŚKOiW w terminie podanym w szczegółach Konkursu.
8. Imię i nazwisko Zwycięzcy zostaną podane do wiadomości publicznej na Facebook fanpage www.infoskierniewice.pl.
9. Nagroda zostanie wydana po kontakcie ze strony Organizatora.
10. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych.
12. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo do wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania lub żądania ich usunięcia, przy czym brak przekazania danych osobowych uniemożliwia wygranie nagród w Konkursie.
13. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.
14. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie znajdować będą przepisy Kodeksu Cywilnego.
15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu, pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw uczestników. O każdorazowej zmianie Organizator poinformuje uczestników na stronie internetowej www.infoskierniewice.pl co najmniej na 5 dni przed wprowadzeniem zmian.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE