Nadleśnictwo Skierniewice wprowadziło od piątku (21.08) całkowity zakaz wstępu do lasów z powodu panującej suszy. Zakaz obowiązuje do odwołania.
W wyniku przedłużającej się suszy i niskiej wilgotności ściółki leśnej (poniżej 10%) nadleśnictwo wprowadza zakaz wstępu do lasu.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
W leśnictwach na obrębie Skierniewice będą poruszały się patrole społeczne składające się z młodych ludzi zrzeszonych w związkach strzeleckich. Będą oni mieli za zadanie informowanie o zakazie.
Przypominamy, że łamiąc zakaz wstępu do lasu narazić się można na otrzymanie mandatu w wysokości 500 PLN.







