Zamknij
REKLAMA

Pobili go bez powodu na dyskotece

19:22, 12.10.2021 | Info Skierniewice PL
Skomentuj fot. KMP Skierniewice
REKLAMA

11 października 2021 roku policjanci ze skierniewickiej komendy zatrzymali dwóch sprawców pobicia 23-latka. Zdarzenie miało miejsce na terenie dyskoteki w okolicy Skierniewic. Podejrzanym grozi nawet 3 lata więzienia.

 

10 października 2021 roku 23-latek z gminy Biała Rawska zgłosił w skierniewickiej komendzie, że został pobity przez dwóch nieznanych sprawców. Zdarzenie miało miejsce na terenie pod skierniewickiej dyskoteki  poprzedniej nocy. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonego, został on zaczepiony bez żadnego powodu przez jednego z uczestników zabawy. Po chwili dołączył do niego drugi mężczyzna. Sprawcy uderzali po głowie i kopali po ciele 23-latka.

 

Dzięki zaangażowaniu i wnikliwej  pracy skierniewickich policjantów, ustalono  tożsamość agresorów. Zostali zatrzymani już następnego dnia od zgłoszenia. Usłyszeli zarzut pobicia. Grozi im nawet 3 lata więzienia. Jeden ze sprawców to 29-letni mieszkaniec gminy Jeżów, który nie był wcześniej notowany przez policję. Drugi to 22-letni mieszkaniec powiatu łódzkiego-wschodniego. Ma na koncie notowania zarówno za przestępstwa jak i wykroczenia.

 

źródło: KMP Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%