Zamknij
REKLAMA
09:16, 22.09.2021
Informujemy, że w związku z realizacją zadania pt. „Budowa inteligentnego systemu zarządzania siecią wodociągową w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN sp. z o. o. w Mokrej Prawej” Spółka przystępuje do kolejnego etapu polegającego na budowie 27 punktów pomiarowych na terenie miasta, służących do pomiaru przepływu i ciśnienia wody w sieci wodociągowej.
08:51, 22.09.2021
Chłodne wrześniowe poranki i wieczory to moment kiedy zaczynamy myśleć o ciepłych kaloryferach i nadchodzącym sezonie grzewczym.
09:01, 17.09.2021
Nie ulega wątpliwości, że z roku na rok przybywa nowych adeptów inwestowania. Coraz więcej osób obserwuje wydarzenia rozgrywające się na światowych giełdach i próbuje sił na rynku. Dość często kończy się to jednak utratą kapitału. Jak zatem inwestować z zyskiem? Na co zwrócić uwagę na początku kariery inwestorskiej? Sprawdź nasz poradnik!
09:19, 13.09.2021
W tym roku, już po raz ósmy odbywać się będą Dni Otwarte Funduszy Europejskich czyli największe wydarzenie związane z Funduszami Europejskimi w Polsce. Bądź z nami podczas kulminacyjnego weekendu 17 – 19 września 2021 roku na www.dniotwarte.eu, oglądaj programy, weź udział w koncertach, warsztatach i konkursach z nagrodami! Na wydarzenie zaprasza Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber.
00:01, 08.09.2021
Zawarcie umowy z ubezpieczycielem to procedura, która wymaga dopełnienia określonych formalności. Przed wykupieniem polisy możesz zostać poproszony między innymi o wypełnienie ankiety medycznej. Jednak okazuje się, że nie we wszystkich przypadkach jest ona obowiązkowa. Dowiedz się, dlaczego ubezpieczyciele przygotowują ankiety dla swoich przyszłych klientów i kiedy nie będziesz musiał odpowiadać na pytania na temat swojego stanu zdrowia.
13:36, 26.07.2021
Uzdatnianie wody jest bardzo istotnym procesem. Ewentualne zanieczyszczenia znajdujące się w cieczy mogą negatywnie wpływać na zdrowie oraz powodować uszkodzenia instalacji oraz sprzętów AGD, dlatego warto zadbać o jej właściwe oczyszczenie. Z tego powodu możesz się zaopatrzyć w profesjonalne i w pełni skuteczne filtry do wody. Łódź jest miastem, w którym coraz częściej inwestuje się w usprawnienia dotyczące pracy i jakości wodociągów, jednak możesz cieszyć się czystą wodą znacznie szybciej, mając przy tym pewność jej odpowiedniego składu.
14:40, 08.07.2021
Przebarwienia na skórze mogą pojawić się w każdym wieku. Szczególnie twarz jest na nie narażona. Twarz ma przede wszystkim stały kontakt ze słońcem. Promienie słoneczne wprowadzają skórę w stan hiperpigmentacji, czyli wzmożonego działania barwnika pigmentowego melaniny. Mogą wtedy powstać ciemniejsze plamy, między innymi na policzkach czy blisko oczu.
14:10, 07.07.2021
Na początku lipca br. do siedziby Zakładu Wodociągów i Kanalizacji "WOD-KAN" sp. z o.o. został dostarczony samochód specjalistyczny marki Iveco Daily. Pojazd ten to mobilne pogotowie techniczne- warsztat, który pozwoli pracownikom Spółki na sprawną eksploatację przepompowni ścieków zlokalizowanych na terenie miasta Skierniewice.
09:39, 23.06.2021
Energetyka Cieplna kontynuuje budowę wysokosprawnej kogeneracji w oparciu o silniki gazowe o mocy elektrycznej 8 MWe i termicznej 8 MWt.
14:35, 13.06.2021
Pewnym jest też i to, że ubrania dla chłopca to też i te bardziej typowe ciuchy, czyli te w których to dany chłopiec może biegać po parku miejskim. W tego typu odzieży chłopięcej może wspinać się na drzewa i robić różnego typu dziwactwa. Jednym słowem te ubrania są uznawane powszechnie za te nieco gorsze wersje do dość ryzykownej zabawy i często ulegają tym mniejszym lub większym uszkodzeniom.
11:36, 31.05.2021
Khadi henna ciemny blond jest hitem
18:52, 27.05.2021
SEO - jak wyglądało kiedyś i jak wygląda dzisiaj
15:46, 27.05.2021
Catering dietetyczny z roku na rok cieszy się jeszcze większą sławą. Przede wszystkim dlatego, iż dieta pudełkowa, to korzystna oraz dobra metoda dbania o odpowiednią dietę. Niezwykle istotna jest tutaj wygoda. Jeśli zdecydujemy się na dobry catering dietetyczny, to regularnie pod określony adres dostarczone zostaną pożywne pokarmy na cały dzień. Pokarmy mają dobrze obliczoną dawkę kalorii i daną ilość mikroskładników. Na rynku działa dużo spółek proponujących dobry catering dietetyczny. Należałoby wiedzieć czym się kierować przy jego doborze. Czy należałoby więc wykorzystać z wyjścia, jakim jest dobra dieta pudełkowa?
13:55, 20.05.2021
Komfort oraz zabezpieczenie gwarantowane przez stolarkę okienną mogą podnosić przeróżne typy szyb. We współzależności od budowy charakteryzują się podniesioną energooszczędnością, redukują hałas czy chronią własny majątek przed kradzieżą. W nowym oknie zwykle dostajemy plik szybowy, w jakim można wykorzystać przeróżne typy szyb. Pozwoli to na wybór parametrów okna zgodnie z oczekiwaniem klienta. Opcje stolarki okiennej nie kończą się na zagwarantowaniu dopływu wielkiej dawki światła ciepłego, jakie daje szyba zwykła.
11:43, 30.04.2021
iPad czy MacBook Air - który wybrać?