Zamknij

Biznes

Nowe miejsca pracy, inwestycje i sukcesy biznesowe firm ze Skierniewic, rozwój przedsiębiorczości w Skierniewicach, aktualne informacje o podatkach i załatwianiu spraw w ZUS.

REKLAMA
17:16, 06.05.2022
Samochód jest środkiem transportu, dzięki któremu jakość życia ulega znacznemu zwiększeniu. Ma to związek z większym komfortem podczas przemieszczania się czy też oszczędnością czasu. Istnieje jednak przeszkoda, które może zniechęcić do zakupu, a jest nią cena. Jakie są sposoby, aby ograniczyć koszt zakupu oraz czy wpłynie to na jakość samochodu?
16:24, 30.04.2022
I w końcu przyszła kolej także i na mnie, by wypróbować jedzenie pudełkowe. Zastanawiałam się nad tym od pewnego czasu, ale wciąż wydawało mi się to zbyt drogie i luksusowe, by móc sobie na to pozwolić. Jednak wreszcie się przełamałam i sprawdzić. I szczerze? Nie zawiodłam się. Jednak zacznijmy od początku.
18:35, 27.04.2022
Niezależnie od tego, do jakiego kotła wybierasz komin, koniecznością jest dopasowanie go do tego, czego potrzebuje dane źródło ciepła. Na pytanie, z jakiego źródła ciepła zamierzamy korzystać, warto znać odpowiedź już na etapie projektowania. Jeśli już wtedy będziemy pewni, co instalujemy w budynku, problemem nie będzie ani wybór komina, ani jego instalacja, ani późniejsze użytkowanie. Czym więc charakteryzują się nowoczesne kominy, do jakich instalacji są przeznaczone oraz co warto o nich wiedzieć?
18:33, 27.04.2022
Będąc na diecie, warto znać swoje zapotrzebowanie energetyczne. Łatwiej nam wtedy ustalić ile kalorii dziennie powinniśmy spożywać, ile godzin trenować w ciągu tygodnia, czy jakie produkty spożywać. Jednak, aby wszystko dobrze ustalić, trzeba wyjaśnić, co to w ogóle oznacza to zapotrzebowanie energetyczne? Jak je obliczyć? Ile wynosi ono w ciągu dnia? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, przeczytaj ten artykuł do końca.
12:40, 27.04.2022
Usługi sprzątania zyskują na popularności w ostatnich czasach i nawet, jeśli na rynku jest sporo ofert, to czasem ciężko znaleźć firmę, z którą się będzie dobrze współpracowało. Podejmując decyzję o wyborze usługodawcy warto przemyśleć dobrze swoje potrzeby i prześwietlić potencjalną firmę w kontekście przyszłej współpracy. Sprzątanie nie jest wcale tanią usługą i nie powinniśmy godzi się w tym zakresie na żadne ustępstwa. Znalezienie idealnej firmy sprzątającej to współpraca na lata, która dobrze rozegrana może być dla nas wybawieniem. 
REKLAMA
15:06, 26.04.2022
Dyski HDD oraz dyski SDD to nic innego, jak typy dysków zewnętrznych. Stosowane są obecnie praktycznie wszędzie, zarówno w biurach, jak i w domach prywatnych. Świetnie sprawdzają się jako nośniki ważnych danych. Bardzo często wykorzystywane są przez małe i większe firmy. Czym jednak różni się dysk HDD od SSD oraz jak wygląda odzyskiwanie danych?
14:58, 20.04.2022
Nauka języka obcego to długotrwała podróż. Do osiągnięcia biegłości językowej potrzeba czasu, zaangażowania, systematycznej pracy i determinacji. Po pierwszym okresie fascynacji kursem angielskiego może u dziecka pojawić się frustracja, zniechęcenie oraz poczucie, że ten język do niczego nie jest mu w życiu potrzebny. Jak przekonać pociechę, że jest inaczej?
16:43, 05.04.2022
Podjęcie kroków w stronę odchudzania często kończy się szybciej niż się zaczęło. Początkowa chęć zmian, mija bardzo szybko i zamiast podjąć dalsze działania, wracamy do starych nawyków. Sama motywacja jest niezwykle ważna i stanowi obowiązkowy element w dążeniu do każdego celu, nie tylko do odchudzania, ale także wszystkich innych, które chcielibyśmy zrealizować. Warto pamiętać, że odpowiednia motywacja mobilizuje, ma duże znaczenie do realizacji podjętego zadania. Jak więc zmotywować się do odchudzania, tak aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę, ale również zadbać o swoje zdrowie. Podpowiadamy!
00:00, 31.03.2022
Plisy są w ostatnich latach bardzo popularne zarówno w modzie, jak i designie czy architekturze. Nie dziwi więc ogromna popularność żaluzji wewnętrznych plisowanych, które są zarówno modnym, jak i funkcjonalnym elementem aranżacji wnętrza. Wspólnie z ekspertami firmy ANWIS sprawdzamy, jakie są ich największe zalety.
00:01, 28.03.2022
Masz działkę i myślisz o tym, czy to dobry moment na sprzedaż? Zastanawiasz się jak ją wycenić, jakie dokumenty przygotować i ile kosztuje załatwienie formalności? Czy warto przed sprzedażą podzielić grunt na kilka mniejszych działek lub przekształcić na działkę budowlaną? Ile obecnie kosztują nieruchomości gruntowe i czy ich sprzedaż może przynieść realny zysk?
REKLAMA
20:13, 24.03.2022
Sytuacja wręcz wymarzona dla każdego kupującego. Mianowicie kupujesz, sprawdzasz i dopiero wtedy podejmujesz decyzję, czy rzeczywiście o taki nabytek chodziło. To, co najciekawsze, ani przez chwilę nie musiałeś rozstawać się ze swoimi pieniędzmi. Płacisz dopiero wtedy, kiedy uznasz, że produkt spełnia Twoje wymagania. Brzmi świetnie, lecz czy jest to możliwe?Tak, dzięki systemowi Pay płatność za zakupy online może zostać przesunięta w czasie. Czym jest limit zakupowy? Czy można go w jakiś sposób zwiększyć? Sprawdźmy.
15:31, 02.03.2022
Każda złota rączka marzy o komplecie nowych, lśniących, funkcjonalnych narzędzi oraz o miejscu, w którym mogłaby z nich korzystać. Gdy jednak zyskujemy tę upragnioną przestrzeń pojawia się pytanie: jak ją zorganizować, aby jej nie zagracić?
15:29, 02.03.2022
Polacy coraz chętniej spędzają wolne chwile na balkonie. Bardzo duży wpływ na docenienie swojej przestrzeni miała pandemia i wprowadzane lockdowny. Wtedy zaczęliśmy szukać możliwości na spędzanie czasu w obrębie mieszkania. Dziś na balkonach nie suszymy już bielizny, a odpoczywamy i spotykamy się ze znajomymi. 
12:29, 02.03.2022
Wiele mówi się o obrazie idealnych mam, które możemy zobaczyć na Facebooku czy Instagramie. Wydaje się, że osoby te nie mają żadnych problemów, ich dzieci przesypiają całe noce, a one zawsze są pięknie ubrane i umalowane. To wywołuje dużą presję na kobietach. Namawiamy więc: nie bądź idealna, bądź praktyczna i ułatwiaj sobie życie! 
11:12, 02.03.2022
W ostatnich latach można zauważyć, że zdecydowanie coraz więcej osób stawia na naturalne kosmetyki. Chodzi tu nie tylko o nasze ciało, ale i pielęgnację włosów. Zwracamy uwagę na to, czego używamy i zaczynamy stronić od tradycyjnych farb, na rzecz henny. Jak z niej korzystać?
REKLAMA