Zamknij

Biznes

Nowe miejsca pracy, inwestycje i sukcesy biznesowe firm ze Skierniewic, rozwój przedsiębiorczości w Skierniewicach, aktualne informacje o podatkach i załatwianiu spraw w ZUS.

REKLAMA
12:11, 29.09.2022
Współczesny model pracy w wielu zawodach zakłada spędzanie wielu godzin dziennie przed komputerem. Biurko i dobre krzesło są zatem absolutnie niezbędne. Bardzo często jednak o wiele więcej uwagi poświęcamy na wybór biurka aniżeli krzesła. To błąd, gdyż jest ono równie, o ile nawet nie ważniejsze od biurka. To od niego zależy w dużej mierze nasze samopoczucie po 8 a często i więcej godzinach spędzonych w pracy. Również w ramach tzw. home office nie ma sensu oszczędzać na krześle i wybrać takie, na którym siedzenie nie będzie sprawiało bólu pleców. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru takiego krzesła? Oto podstawowe kwestie.
11:34, 29.09.2022
Biuro wirtualne to adres biznesowy, który nie jest przestrzenią fizyczną. Może posłużyć do podania prestiżowego adresu i pozwoli na prowadzenie profesjonalnej korespondencji. Dostawca usług biura wirtualnego zaoferuje Ci obsługę poczty, usługi sekretarskie i inne korzyści.
09:01, 07.09.2022
Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” sp. z o.o. nieustannie inwestuje w innowacyjne rozwiązania, które poprawiają jakość, wydajność i niezawodność wykonywanej pracy. Wyeksploatowany, trzydziestoletni samochód marki Jelcz został zastąpiony przez nowy pojazd specjalistyczny marki MAN TGS Kaiser, który przeznaczony jest do czyszczenia sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej.
00:00, 26.08.2022
Mówi się, że sierpień jest jak niedziela wśród weekendów - niby wolne, ale już czuć oddech szkolnych ław i końca urlopu. Energylandia po raz kolejny stawia temu czoła i wydłuża wakacje aż o 2 miesiące, dając możliwość niesamowitej zabawy w jeszcze niższej cenie! Jak to możliwe? Z okazji Światowego Dnia Roller Coastera, Energylandia przygotowała specjalną akcję „Wydłużamy wakacje”. Sprawdź szczegóły i ciesz się niesamowitą zabawą w promocyjnej cenie, w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce!
08:42, 24.08.2022
W miejscu pracy istnieje zapotrzebowanie na różnego rodzaju sprzęt ochronny, aby zapewnić pracownikom bezpieczeństwo i zdrowie.
00:00, 05.08.2022
By uczynić wnętrza mieszkania lub domu bardziej praktycznymi i dopasowanymi do aktualnych potrzeb mieszkańców, warto wyposażyć je w wielofunkcyjne elementy. Przykładem mebla o bardzo szerokiej gamie zastosowań jest konsola. Jednak czym ona właściwie jest? Jak wykorzystać ją w procesie urządzania wnętrz?
08:48, 26.07.2022
Kleje do rzęs to rodzaj sztucznych rzęs, które nakłada się na naturalne rzęsy za pomocą kleju. Przedłużanie rzęs to kolejny rodzaj sztucznych rzęs, które nakłada się na naturalne rzęsy za pomocą syntetycznego materiału. Laminaty do rzęs, znane również jako „taśmy do powiek”, to rodzaj sztucznych rzęs, które nakłada się na skórę tuż nad naturalnymi rzęsami.
00:00, 26.07.2022
Fotowoltaika to odnawialne źródło energii. Często wykorzystywane są w panelach słonecznych, które można montować na dachach domów i firm. Te panele słoneczne generują energię elektryczną, którą można wykorzystać do zasilania domów i firm.
00:02, 04.07.2022
Kochasz drewno? Tak? To znaczy, że nie oprzesz się drewnianym żaluzjom wewnętrznym - są szczególnie wszechstronne, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, a także wyjątkowo trwałe i tego świetnie spełniają swoją podstawową funkcję! Jak umiejętnie połączyć żaluzje wewnętrzne drewniane z wystrojem pomieszczeń? Podpowiadamy wspólnie z marką ANWIS!
00:00, 31.03.2022
Plisy są w ostatnich latach bardzo popularne zarówno w modzie, jak i designie czy architekturze. Nie dziwi więc ogromna popularność żaluzji wewnętrznych plisowanych, które są zarówno modnym, jak i funkcjonalnym elementem aranżacji wnętrza. Wspólnie z ekspertami firmy ANWIS sprawdzamy, jakie są ich największe zalety.
00:01, 28.03.2022
Masz działkę i myślisz o tym, czy to dobry moment na sprzedaż? Zastanawiasz się jak ją wycenić, jakie dokumenty przygotować i ile kosztuje załatwienie formalności? Czy warto przed sprzedażą podzielić grunt na kilka mniejszych działek lub przekształcić na działkę budowlaną? Ile obecnie kosztują nieruchomości gruntowe i czy ich sprzedaż może przynieść realny zysk?
00:00, 09.02.2022
Pokoje wielofunkcyjne i kawalerki to przestrzenie, które stanowią aranżacyjne wyzwanie. Na jakie przesłony okienne postawić? Świetnie sprawdzą się żaluzje wewnętrzne plisowane, które zajmują niewiele miejsca, a do tego każdy może samodzielnie je zamontować.
00:00, 13.01.2022
Nowoczesna architektura coraz częściej łączy wnętrze domu z jego otoczeniem. Żaluzje plisowane doskonale wpisują się w ten trend. Wraz z ekspertami firmy ANWIS podpowiadamy, jak wykorzystać je na dużych oknach, by stworzyć efektowną i funkcjonalną dekorację.
00:00, 21.12.2021
Najpierw pomiary i planowanie rozstawienia mebli. Później wybór stylu i – co równie ważne – kolorów. Urządzanie wnętrz to nie lada wyzwanie. Razem z ekspertami firmy Anwis podpowiadamy, jakie znaczenie w aranżacji pomieszczenia mają barwy i dlaczego warto wyeksponować je, wykorzystując rolety rzymskie.
17:11, 14.12.2021
Decyzja o wyborze biura rachunkowego wiąże partnerów biznesowych na długi czas, dlatego ważne jest, aby wybór był przemyślany i dokonany w oparciu o możliwie obiektywne czynniki. Kluczem do powodzenia całej inwestycji jest optymalny wybór biura księgowego, które od tej pory zajmie się finansami naszego przedsiębiorstwa.