Zamknij
REKLAMA

Skierniewice: 18-latek znęcał się nad matką i młodszą siostrą

16:16, 03.11.2021 | Info Skierniewice PL
Skomentuj Fot. KMP Skierniewice / 18-latek znęcał się nad matką i młodszą siostrą. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności
REKLAMA

3 listopada 2021 roku 18-latek usłyszał zarzuty znęcania się nad członkami swojej rodziny a prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i nakaz opuszczenia lokalu. Dzień wcześniej sąd nałożył na mężczyznę karę 7 dni aresztu za niestosowanie się do policyjnego zakazu zbliżania się do mieszkania swojej rodziny. Grozi mu też kara pozbawienia wolności do 5 lat.

 

Na początku października 2021 roku, 47-letnia mieszkanka Skierniewic zawiadomiła policję, że jej 18-letni syn od kilku miesięcy znęca się nad nią oraz jej 11-letnią córką. Według zgłoszenia młody mężczyzna miał stosować przemoc fizyczną i psychiczną wobec swoich najbliższych. W tej sprawie zostały podjęte czynności w celu zweryfikowania podanych faktów.

 

Dwa tygodnie później 18-latek został zatrzymany przez policję z powodu awantury domowej. Z uwagi na zachowania młodego agresora, skierniewiccy policjanci wykorzystali nową procedurę, obowiązującą od niespełna roku i wydali wobec niego nakaz natychmiastowego opuszczenia lokalu mieszkalnego oraz zakaz zbliżania się do mieszkania i najbliższego otoczenia, na 14 dni.

 

Skierniewiczanin nie zastosował  się do tych nakazów i 1 listopada w godzinach wieczornych awanturował się w mieszkaniu swojej matki. 18-latek został ponowie zatrzymany i w trybie przyśpieszonym doprowadzony do sądu za niestosowanie się do policyjnych nakazów. Sąd nałożył na sprawcę wykroczenia 7 dni aresztu.

 

Jednocześnie mężczyzna usłyszał zarzuty znęcania się nad członkami rodziny a prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i nakaz opuszczenia mieszkania zajmowanego wspólnie z pokrzywdzonymi. Podejrzanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.   

 

źródło: KMP Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

qweqwe

3 0

co za *%#)!& ludzka 17:16, 03.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%