Zamknij
REKLAMA

Skierniewice: Złodziej markowego alkoholu zatrzymany przez policję

17:27, 09.11.2021 | Info Skierniewice PL
Skomentuj Fot. KMP Skierniewice / Skierniewice: Złodziej markowego alkoholu zatrzymany przez policję
REKLAMA

Nawet 5 lat więzienia grozi sprawcom kradzieży alkoholu w jednym ze skierniewickich marketów. Trzech mężczyzn postanowiło 7 listopada 2021 roku ukraść alkohol z „górnej” półki. Jeden z nich nie miał okazji spróbować markowej wódki. Został ujęty na gorącym uczynku.

 

7 listopada 2021 roku patrol policji pojechał do jednego ze skierniewickich marketów, gdzie sprawcy ukradli markowy alkohol o łącznej wartości ponad 500 złotych. Jak się okazało, dwóch z mężczyzn weszło do sklepu, skierowali się od razu na stanowisko z alkoholem, a następnie zapakowali do torby 6 półlitrowych butelek markowej wódki o wartości 84 złotych każda. 

 

Moment kradzieży zobaczyła 51-letnia pracownica ochrony, która robiła zakupy w czasie wolnym.  Zaalarmowała ochronę i ujęła jednego z nich. Drugi ze sprawców przekazał alkohol trzeciemu mężczyźnie oczekującemu na zewnątrz i uciekli pracownikom sklepu. Przebieg zdarzenia zarejestrowały kamery monitoringu.

 

Policjanci przybyli na miejsce zatrzymali 48-letniego Skierniewiczanina, który pakował alkohol do torby. Następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży. Podejrzany był już karany za podobne przestępstwa.

 

Zatrzymanie dwóch pozostałych sprawców to kwestia czasu.

 

źródło: KMP Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%