Zamknij

WOD-KAN: Załatw sprawę w nie wychodząc z domu

11:57, 02.11.2021 | WOD-KAN Skierniewice
Skomentuj Fot. WOD-KAN Skierniewice

Od grudnia 2020 roku w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” Sp. z.o.o  funkcjonuje usługa EBOK- Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. E-bok to najwygodniejszy i  najprostszy sposób na załatwienie spraw w ZWiK „WOD-KAN”. Dzięki tej usłudze Klienci Spółki mają bezpośredni dostęp do swoich rozliczeń i przydatnych informacji oraz mogą znaczną część spraw załatwić drogą elektroniczną, co jest istotne w czasie panującej pandemii.

 

Usługa E-Bok  jest całkowicie bezpłatnym oraz bezpiecznym serwisem multimedialnym, z którego może skorzystać każdy klient ZWiK „WOD-KAN”. Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta umożliwia łatwe i samodzielne załatwianie spraw, takich jak: podanie stanu wodomierza, zgłoszenie awarii czy przesyłanie do Spółki wiadomości. Dzięki tej usłudze klient posiadający dostęp do Internetu z dowolnego miejsca i o dowolnej porze może sprawdzić stan swoich płatności,  przejrzeć historię rozliczeń oraz aktywować usługę e-faktury.

 

- Mając na uwadze niepokojący wzrost zakażeń wirusem  SARS-CoV-2 , najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo klientów oraz pracowników, dlatego oferujemy  możliwość skontaktowania się z nami nie wychodząc z domu - słyszymy z ZWiK „WOD-KAN”.

 

Spółka zapewnia, że analizując potrzeby klientów, stara się rozszerzać zakres funkcji dostępnych w E-bok.  ZWiK „WOD-KAN” dąży do tego by z czasem uruchomić w E-bok obsługę płatności za usługę dostawy wody i odbioru ścieków.

 

JAK AKTYWOWAĆ USŁUGĘ?

 

W celu uruchomienia usługi wystarczy wejść na stronę www.wodkan-skierniewice.com.pl, wybrać  ikonkę EBOK oraz wypełnić formularz rejestracyjny. Następnie, na wskazany w formularzu adres emaliowy zostanie wygenerowany link aktywacyjny w który wystarczy kliknąć i zmienić wygenerowane hasło w E-bok na własne.

Zachęcamy Państwa do aktywowania usługi E-bok w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN”. Więcej informacji na temat usługi można uzyskać na stronie www.wodkan-skierniewiece.com.pl lub pod numerem telefonu 46 833 38 08, email: [email protected]

 

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%