Zamknij

VII Hip Hop Kings już 28 sierpnia

10.04, 18.08.2022 Info Skierniewice PL Aktualizacja: 10.50, 19.08.2022
Skomentuj VII Hip Hop Kings
REKLAMA

O.S.T.R i Green – to gwiazdy siódmej odsłony festiwalu Hip Hop Kings! Impreza powraca po pandemicznej przerwie na scenę plenerową przy Centrum Kultury i Sztuki już w niedzielę 28 sierpnia.

Przed nami prawdziwe święto dla wszystkich fanów polskiego rapu. W niedzielę 28 sierpnia od godz. 18.30 wystartuje kolejna edycja Hip Hop Kings. Na scenie tradycyjnie zobaczymy i usłyszymy największe nazwiska polskiej sceny hip-hop. W tym roku gwiazdami będą O.S.T.R. oraz GREEN. Poprzedzać ich występy będą JKS x gotchy x DJ Kret oraz BRBCK. Całość poprowadzi dobrze znany z anteny Radia RSC duet Bartek i Mariusz - gospodarze audycji Rap Stacja. 

W tym roku po raz pierwszy imprezie towarzyszyć będą warsztaty Hip-Hop “Jak to się robi i z czym to się je”. Zajęcia są skierowane do młodzieży w wieku 12-16 lat i trwać będą od 22 do 26 sierpnia w godzinach 11-17.

Warsztaty poprowadzi Mateusz Kuśmierczyk/Prolog, który w ich trakcie będzie uczył jak tworzyć bity, pisać teksty, nagrywać rapsy czy pracować w studio. Warsztaty zakończą się stworzeniem rapowego numeru, który zostanie zaprezentowany na scenie Hip-Hop Kings 28 sierpnia.

Koszt udziału w warsztatach to 100 zł, a liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przesyłajcie na adres:[email protected]

VII Hip Hop Kings już 28 sierpnia

(Info Skierniewice PL)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%