Zamknij

Złodziej recydywista w rękach policji

12:21, 13.01.2022 | Info Skierniewice PL
Skomentuj Złodziej recydywista w rękach policji | Fot. canva
REKLAMA

11 stycznia 2022 roku skierniewiccy policjanci zatrzymali oszusta, który wyłudził 3.000 złotych. 44-latek był w przeszłości notowany za podobne przestępstwa. Tym razem grozi mu kara do 8 lat więzienia.

 

12 grudnia 2021 roku w skierniewickiej komendzie policji zostało przyjęte zgłoszenie dotyczące oszustwa. Sprawca zadzwonił do 62-letniego mieszkańca gminy Słupia i zaoferował do sprzedaży olej opałowy. Mężczyzna zgodził się i jeszcze w tym samym dniu miał otrzymać zamówiony olej. Po jakimś czasie na posesję przyszedł "sprzedający” ubrany w kamizelkę odblaskową i oświadczył, że przywiózł olej. Obecna na miejscu synowa pokrzywdzonego wypłaciła fałszywemu dostawcy kwotę trzech tysięcy złotych.

 

Sprawca dla odwrócenia uwagi poprosił o przyniesienie baniek na olej. Kiedy kobieta wróciła, "dostawcy” już nie było. Kobieta nie widziała pojazdu, którym poruszał się sprawca. Kryminalni intensywnie pracowali nad ustaleniem podejrzanego. Wytypowali 44-letniego mieszkańca Piastowa.

 

11 stycznia 2022 roku podejrzany został zatrzymany w Warszawie i doprowadzony na komendę, gdzie usłyszał zarzut. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Oszust w przeszłości kilkukrotnie popełniał podobne przestępstwa.

 

źródło: KMP Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%