Zamknij

Zatrzymany i aresztowany za podpalenie

13:08, 04.08.2022 | Info Skierniewice PL
Skomentuj Fot. KMP Skierniewice
REKLAMA

3 sierpnia 2022 roku zatrzymany przez policję 42-latek z powiatu grodziskiego usłyszał prokuratorskie zarzuty dotyczące podpalenia oraz uszkodzenia pojazdu. Sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące.

1 sierpnia  2022 roku około godziny 14:00 do skierniewickiej komendy policji wpłynęło zgłoszenie dotyczące podpalenia budynku gospodarczego i mieszkalnego w gminie Słupia. Osoba zgłaszająca widziała mężczyznę, który oddalał się samochodem z miejsca zdarzenia. Świadek zdarzenia widział również jak mężczyzna uderzał młotkiem w zaparkowany na posesji samochód osobowy.

Policjanci ustalili tożsamość podejrzewanego, który został zatrzymany już 1,5 godziny po zgłoszeniu. 42-latek z okolic Grodziska Mazowieckiego kilka dni przed zdarzeniem groził swojej żonie pozbawieniem życia a teściowi podpaleniem jego mienia. 

Podejrzany usłyszał prokuratorskie zarzuty dotyczące, kierowania groźb karalnych, podpalenia budynku gospodarczego i mieszkalnego oraz uszkodzenia samochodu osobowego. Łącznie spowodował straty  o wartości około 130 tysięcy. 

Ponadto jak się okazało 42-latek  kierował pojazdem pomimo zakazu sądowego. Mężczyzna był już wcześniej notowany za konflkty z prawem.

4 sierpnia 2022 roku Sąd Rejonowy w Brzezinach aresztował sprawcę na 3 miesiące.

źródło: KMP Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

mich.Alinamich.Alina

1 0

Niektórzy ludzie naprawdę są nienormalni! Zamiast jak poważny człowiek pogodzić się, a jak nie pogodzić to chociaż żyć swoim życiem, to woli się mścić i to jeszcze w tak paskudny sposób. 14:01, 04.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%