Zamknij

Kwarantanna w Zespole Szkół w Bolimowie

11.53, 09.09.2020 INFO Skierniewice PL Aktualizacja: 15.05, 10.09.2020
Skomentuj
REKLAMA

Zespół Szkół w Bolimowie jest tą placówką oświatową, która początku roku szkolnego nie zaliczy do udanych. A to z powodu dodatniego wyniku testu na koronawirusa u jednego z nauczycieli.

O trzymaliśmy informacje dotyczącą dodatniego wyniku u jednej osoby z Zespołu Szkół w Bolimowie i zareagowaliśmy bezzwłocznie - mówi Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Skierniewicach Justyna Łukasik - Tym samym, po przeprowadzeniu wywiadu sanitarnego wydałam decyzje o skierowaniu na kwarantanne grona pedagogicznego oraz trzech klas.

Takie rozwiązanie spowodowało, że pozostałe klasy znalazły się bez nauczycieli. A to oznaczałoby zaprzestanie nauczania. 

- Taki problem się pojawił, jednak wraz z dyrektorem szkoły podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu nauczania zdalnego - mówi wicestarosta skierniewicki Tadeusz Grotkowski, który jednocześnie przypomina - Jako jedn z pierwszych tuż po wprowadzeniu kwietniowego zdalnego nauczania otrzymaliśmy sprzed w ramach programu Zdalna Polska. Teraz te laptopy po raz kolejny pomagają w prowadzeniu nauki na odległość.

Kwarantanna potrwa do soboty 12 września.

(INFO Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%