Zamknij

Gmina Bolimów: 25-latek okradał pracodawcę, a teraz może trafić za kratki na 5 lat

08.16, 22.09.2022 Info Skierniewice PL
Skomentuj Fot. KMP Skierniewice
REKLAMA

16 września 2022 roku 25-letni mieszkaniec gminy Bolimów usłyszał dwa zarzuty kradzieży artykułów gospodarstwa domowego. Towar wynosił z terenu firmy w której był zatrudniony. Policjanci odzyskali skradzione mienie, a sprawa ma charakter rozwojowy.

 

15 września 2022 roku w godzinach wieczornych dyżurny skierniewickiej komendy policji otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży na terenie gminy Bolimów. Patrol na miejscu ustalił, że zgłaszający 34-letni mieszkaniec gminy prowadzi firmę zajmującą się sprzedażą internetową. Mężczyzna uzyskał informację, że 25-letni pracownik jego firmy był widziany jak zabiera kartony z towarami, przenosi na inną posesję i ukrywa pod eternitem. Pokrzywdzony właściciel firmy udał się we wskazane miejsce, gdzie znajdowały się pudełka z przedmiotami które sprzedaje w internecie.

 

W kartonach znajdowały się jego artykuły gospodarstwa domowego, głównie nowe przedłużacze. Sprawdził stan magazynu i stwierdził, że braków w towarze jest więcej.

 

Następnego dnia policjanci zatrzymali 25-letniego nieuczciwego pracownika i odzyskali większość skradzionego towaru. Przedmioty zostały ujawnione podczas przeszukania samochodu, miejsca zamieszkania podejrzanego oraz posesji należącej do członka jego rodziny na terenie gminy Bielawy. 

 

Funkcjonariusze zabezpieczyli również 10 tysięcy złotych.

 

Sprawa ma charakter rozwojowy, a podejrzany może usłyszeć kolejne zarzuty. Straty mogą wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 

Sprawcy grozi 5 lat więzienia. Nie był wcześniej notowany.

 

źródło: KMP Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%