Zamknij

Gmina Skierniewice: Blisko 300 gramów narkotyków i nielegalna uprawa konopi [VIDEO]

15.41, 08.09.2022 Info Skierniewice PL
Skomentuj Fot. KMP Skierniewice
REKLAMA

Skierniewiccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali znaczną ilość narkotyków. Policjanci zabezpieczyli łącznie 300 gramów środków odurzających. Zatrzymani usłyszeli prokuratorskie zarzuty. Grozi im kara nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni ze skierniewickiej komendy policji zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej 6 września 2022 roku pojechali na teren jednej z posesji w gminie Skierniewice. Według ustaleń funkcjonariuszy przebywające tam osoby mogły posiadać narkotyki.

 

Na miejscu stróże prawa zauważyli mężczyznę, który na ich widok rzucił się do ucieczki. Funkcjonariusze dogonili zbiega i zatrzymali go. Szybko też ustalili powód ucieczki 36-latka. W miejscu zamieszkania posiadał 100 gramów marihuany.

 

Jak się okazało, 36-latek zamieszkiwał z drugim mężczyzną. 34-latek również został zatrzymany, ponieważ posiadał 200 gramów amfetaminy, a w jednym z pomieszczeń uprawiał konopie indyjskie.

 

Obydwaj podejrzani usłyszeli prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy konopi. Sąd aresztował podejrzanych na 3 miesiące.

 

Podejrzanym grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. Byli wcześniej notowani. 

 

źródło: KMP Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

DddDdd

2 1

Co najmniej nie smaczne chwalenie się takimi sukcesami przez Skierniewickich policjantów mając na koncie wraz ze swoimi źródłami informacji wprowadzenie wielokrotności tego co zabezpieczyli, po prostu wycinają sobie konkurencję 15:22, 09.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%