Zamknij

Skierniewicki Rajd Rowerowy Wiosny [ZDJĘCIA]

18:06, 27.06.2021 | INFO Skierniewice PL
Skomentuj fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek
REKLAMA

Blisko 200 rowerzystów wzięło udział w - organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Skierniewicach - Skierniewickim Rajdzie Rowerowym Wiosny. 

[FOTORELACJA]850[/FOTORELACJA]

 

- Rajd ten pierwotnie miał odbyć się w ostatni weekend maja 2020 roku. Niestety pandemia pokrzyżowała nam plany - mówi wicestarosta Tadeusz Grotkowski - Kolejny termin, 30 maja tego roku został zakwestionowany przez Komendę Wojewódzką Policji. Koniec końców nasza wycieczka odbyła się, mimo nazwy w pierwszy weekend tegorocznego lata.

Trasa wiodła od siedziby Starostwa Powiatowego w Skierniewicach, poprzez Mokrą, Maków, Krężce, Dąbrowice aż do Strobowa.

[FOTORELACJA]757[/FOTORELACJA]

Na terenie Domu Dziecka w Strobowie na uczestników czekał grillowy poczęstunek, występ zespołu Focus Band oraz losowanie trzech rowerów.

- Po raz trzeci losujemy trzy rowery. Jest to możliwe dzięki wsparciu z Lokalnej Grupy Działania GNIAZDO w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich - tłumaczy wicestarosta - Cieszę się, że w sumie podczas trzech rajdów wzięło udział kilkuset rowerzystów. Każdy otrzymał pamiątkowy medal, koszulkę i chyba to co najważniejsze - poznanie naszego powiatu z poziomu rowerowego siodełka. 

 

[FOTORELACJA]740[/FOTORELACJA]

Jak zapowiadają władze Starostwa, w przyszłości będą organizowane kolejne imprezy.

 

(INFO Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%