Zamknij

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Nr oferty: StPr/24/0171Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: WYKONYWANIE DROBNYCH NAPRAW, PRACE PORZĄDKOWE W OGRODZIE I WOKÓŁ BUDYNKÓW, KOSZENIE TRAWNIKÓW
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • KURS PRAWA JAZDY B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Karolina Podwójci
      Numer telefonu: 468336182 w. 206
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, skierowanie z PUP
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      tapicerowanie, klejenie, zbijanie stelaży, krojenie, szycie pokrowców na meble tapicerowane, pakowanie i inne prace zlecone
      StPr/24/0228
      data rozpoczęcia pracy od 24.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Nadzór i eksploatacja instalacji elektrycznych, stacji udrażniania wody, prace konserwatorskie
      StPr/24/0224
      data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024
      wynagrodzenie od od 34 PLN

      PRACE BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA MALOWANIU, PRACE WYKOŃCZENIOWE
      StPr/24/0223
      data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024

      PRZYJMOWANIE I KOMPLETACJA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
      StPr/24/0219
      data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024

      - DBANIE O POWIERZONE MIENIE - PROWADZENIE DOKUMENTACJI - TRANSPORT TOWARÓW FIRMOWYCH
      StPr/24/0220

      sprzątanie w budynku Urzędu Miasta
      StPr/24/0218
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024

      Mycie hali produkcyjnej za pomocą mopa w miejscach w których nie dojeżdża maszyna sprzątająca, mycie łazienek na hali.
      StPr/24/0216
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      Ręczne mycie hali produkcyjnej w miejscach w których nie dojeżdża maszyna sprzątająca ( obsługą maszyny zajmuje się inny pracownik ) mycie łazienek na hali.
      StPr/24/0215

      obsługa maszyn produkcyjnych, nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu, dostarczanie palet z wyprodukowanym wyrobem na miejsce przekazania, używanie surowców zgodnych ze specyfiką gotowego wyrobu, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
      311545
      data rozpoczęcia pracy od 05.05.2024
      wynagrodzenie od od 25,5 do 26,5

      PRZEWÓZ TOWARÓW
      StPr/24/0212
      data rozpoczęcia pracy od 17.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN