Zamknij

KRAWIEC/KRAWCOWA

Nr oferty: StPr/24/0195Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Prymasowska 17 G, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: SZYCIE ODZIEŻY
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "IMASZ" ANNA SZYSZCZYŃSKA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Prymasowska 17 G, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: ANNA SZYSZCZYŃSKA
    Numer telefonu: 693827893
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV+SKIEROWANIE Z PUP
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    - OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, - OBSŁUGA KLIENTA, - ROZMIESZCZENIE TOWARU W SKLEPIE.
    StPr/24/0232
    data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Wykonywanie elewacji domu jednorodzinnego, ocieplanie poddaszy
    StPr/24/0239
    wynagrodzenie od od 30 PLN

    - ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP, - ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM ORGANIZACYJNYM PRACY, - OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, - ZDOPBYWANIE WIEDZY Z ZAKRESU PRZEPISÓW PRAWNYCH I PROCEDUR OBOWIĄZUJĄCYCH W ARIMR, - POMOC W OBSŁUDZE INTERESANTÓW, - WYSYŁANIE I PRZYJMOWANIE KORESPONDENCJI, - PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW DO ARCHIWIZACJI.
    StPr/24/0236
    data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    OPIEKA I POMOC WE WSZYSTKICH CZYNNOŚCIACH ŻYCIOWYCH OSOBY W STARSZYM WIEKU
    StPr/24/0240
    data rozpoczęcia pracy od 14.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    obsługa i sprawdzanie dostaw, obsługa klienta
    StPr/24/0233
    data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024

    - obsługa klientów - sprzedaż lodów, ciast, kawy - dbanie o stanowisko pracy.
    StPr/24/0231
    data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024

    tapicerowanie, klejenie, zbijanie stelaży, krojenie, szycie pokrowców na meble tapicerowane, pakowanie i inne prace zlecone
    StPr/24/0228
    data rozpoczęcia pracy od 24.04.2024

    Nadzór i eksploatacja instalacji elektrycznych, stacji udrażniania wody, prace konserwatorskie
    StPr/24/0224
    wynagrodzenie od od 34 PLN

    PRACE BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA MALOWANIU, PRACE WYKOŃCZENIOWE
    StPr/24/0223
    data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024

    PRZYJMOWANIE I KOMPLETACJA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
    StPr/24/0219
    data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024