Zamknij

ASYSTENT KIEROWNIKA PRODUKCJI

Nr oferty: StPr/24/0197Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Czysta 4, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: - wsparcie kierownika produkcji w procesie planowania i rozliczania produkcji, - wyszukiwanie ofert na materiały wyjściowe do produkcji, - składanie zamówień, - kontrolowanie warunków magazynowania materiałów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • umiejetność dobrej organizacji pracy
      • prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: - doświadczenie mile widziane, - rzetelność
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: "BIOFAKTOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Jadwiga Pisarek
        Numer telefonu: 468336182 w. 210
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV+SKIEROWANIE Z PUP
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        - OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, - OBSŁUGA KLIENTA, - ROZMIESZCZENIE TOWARU W SKLEPIE.
        StPr/24/0232
        data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Wykonywanie elewacji domu jednorodzinnego, ocieplanie poddaszy
        StPr/24/0239
        wynagrodzenie od od 30 PLN

        - ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP, - ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM ORGANIZACYJNYM PRACY, - OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, - ZDOPBYWANIE WIEDZY Z ZAKRESU PRZEPISÓW PRAWNYCH I PROCEDUR OBOWIĄZUJĄCYCH W ARIMR, - POMOC W OBSŁUDZE INTERESANTÓW, - WYSYŁANIE I PRZYJMOWANIE KORESPONDENCJI, - PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW DO ARCHIWIZACJI.
        StPr/24/0236
        data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        OPIEKA I POMOC WE WSZYSTKICH CZYNNOŚCIACH ŻYCIOWYCH OSOBY W STARSZYM WIEKU
        StPr/24/0240
        data rozpoczęcia pracy od 14.05.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        obsługa i sprawdzanie dostaw, obsługa klienta
        StPr/24/0233
        data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024

        - obsługa klientów - sprzedaż lodów, ciast, kawy - dbanie o stanowisko pracy.
        StPr/24/0231
        data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024

        tapicerowanie, klejenie, zbijanie stelaży, krojenie, szycie pokrowców na meble tapicerowane, pakowanie i inne prace zlecone
        StPr/24/0228
        data rozpoczęcia pracy od 24.04.2024

        Nadzór i eksploatacja instalacji elektrycznych, stacji udrażniania wody, prace konserwatorskie
        StPr/24/0224
        wynagrodzenie od od 34 PLN

        PRACE BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA MALOWANIU, PRACE WYKOŃCZENIOWE
        StPr/24/0223
        data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024

        PRZYJMOWANIE I KOMPLETACJA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
        StPr/24/0219
        data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024