Zamknij

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Nr oferty: StPr/24/0261Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bolesława Prusa 6a, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: WYKONYWANIE PRAC GOSPODARCZO PORZĄDKOWYCH
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PŁYWALNIA MIEJSKA "NAWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Karolina Podwójci
    Numer telefonu: 468336182 w. 206
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, SKIEROWANIE Z PUP
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    ZAPOZNANIE SIĘ Z ORGANIZACJĄ PRACY W SKLEPIE, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA KLIENTA, UMIEJĘTNOŚCI ROZMIESZCZANIA TOWARU W SKLEPIE, SPRZEDAŻ TOWARU.
    StPr/24/0295
    data rozpoczęcia pracy od 17.06.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    PRACA NA TERENIE BUDOWY JAKO OPERATOR WALCA (MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA UPRAWNIEŃ NA KOSZT PRACODAWCY)
    StPr/24/0293
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    - OBSŁUGA KLIENTA, - TOWAROWANIE SKLEPU, - OBSŁUGA DOSTAW.
    StPr/24/0297
    data rozpoczęcia pracy od 29.05.2024

    - ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP, - OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO, - OBSŁUGA KOMPUTERA, - WYSYŁKA PRODUKTÓW, - OBSŁUGA PROGRAMU MAGAZYNOWEGO SUBIEKT.
    StPr/24/0296
    data rozpoczęcia pracy od 10.06.2024

    - przyjęcie i wydawanie towarów
    StPr/24/0291
    data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
    wynagrodzenie od od 28,5 PLN

    - ZARZĄDZANIE KORESPONDENCJĄ, - OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, - REJESTRACJA I OBSŁUGA PACJENTA, - PROWADZENIE KASY.
    StPr/24/0283

    Zapoznanie z przepisami BHP i PP, zapoznanie z ustawą Prawo budowlane, KPA, archiwizowanie dokumentów celem przekazania do archiwum zakładowego, obsługa urządzeń biurowych, stemplowanie dokumentów, wysyłanie korespondencji, obsługa systemu SIDAD, opisywanie teczek spraw, wydawanie dzienników budowy, przygotowanie metryczek spraw.
    StPr/24/0285
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024

    Przygotowanie surowców do produkcji, przygotowanie wyrobów piekarniczych, obsługa maszyn cukierniczych, piekarniczych, realizacja polityki jakości.
    StPr/24/0287
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    PLANOWANIE I ORGANIZOWANIE PRODUKCJI KIEROWANIE ZESPOŁEM PRACOWNIKÓW NADZÓR NAD DOKUMENTACJĄ WEWNĘTRZZNĄ DOPUSZCZANIE SERII PRODUKTÓW DO BADAŃ DKJ
    StPr/24/0288
    wynagrodzenie od od 4 900 PLN

    REALIZACJA I KOORDYNACJA PROJEKTU
    StPr/24/0278
    data rozpoczęcia pracy od 22.05.2024