Zamknij

POMOCNIK PRZY MONTAŻU SZKLARNI

Nr oferty: StPr/22/0573Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: MONTAŻ STALOWEJ KONSTRUKCJI SZKLARNIOWEJ
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 7 986 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Karolina Podwójci
    Numer telefonu: 468336182
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV + SKIEROWANIE Z PUP
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    opiekun osoby starszej
    StPr/22/0443
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    Praca biurowa w II Wydziale Karnym
    StPr/22/0686
    data rozpoczęcia pracy od 15.08.2022

    pprace biurowe w określonych działach Starostwa
    StPr/22/0685
    data rozpoczęcia pracy od 07.09.2022

    obsługa użytkowników biblioteki, gromadzenie, ewidencja i selekcjonowanie zbiorów
    StPr/22/0684

    - naprawa, konserwacja i wykonywanie instalacji elektrycznych i elektronicznych na ternie zakłądu i u zleceniodawcy, - demontaż i montaż urządzeń elektrycznych, elektronicznych
    StPr/22/0681
    data rozpoczęcia pracy od 12.08.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    - PROWADZENI ZAJĘĆ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SZKOLE DLA DOROSŁYCH W SYSTEMIE ZAOCZNYM.
    StPr/22/0679
    wynagrodzenie od od 25 PLN

    - PROWADZENI ZAJĘĆ Z JĘZYKA POLSKIEGO W SZKOLE DLA DOROSŁYCH W SYSTEMIE ZAOCZNYM.
    StPr/22/0680
    wynagrodzenie od od 23 PLN

    ZGRZEWANIE RUR WEWNĘTRZNYCH INSTALACJI WODNYCH, UKŁADANIE I MONTAŻ INSTALACJI HYDRAULICZNYCH, WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH ORAZ INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA.
    StPr/22/0676
    data rozpoczęcia pracy od 22.08.2022

    roboty ogólnobudowlane, hydrauliczne
    StPr/22/0673
    data rozpoczęcia pracy od 05.08.2022
    wynagrodzenie od od 3 980 PLN

    roboty elektryczne
    StPr/22/0674