Zamknij

KONSERWATOR

Nr oferty: StPr/21/0790Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: PRACE KONSERWATORSKIE, ZAKUPY DOT. OSPRZĘTOWANIA, NAPRAWA USTEREK, DROBNE SPAWANIE
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • UMIEJĘTNOŚĆ SPAWANIA
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Karolina Grotkowska
      Numer telefonu: 468336182 w. 201
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV+SKIEROWANIE Z PUP
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      PRACOWNIK MONTUJE, DIGNOZUJE I NAPRAWIA INSTALACJE, PODZESPOŁY ORAZ URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE I ELKTROENERGETYCZNE, DIAGNOZUJE STAN IZOLACJI
      StPr/21/0813
      data rozpoczęcia pracy od 15.11.2021
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      czynności związane z administracją i drobnymi naprawami. Odpowiedzialność za utrzymanie należytego porządku a także stan techniczny wyposażenia budynku firmy oraz terenu, który do niej bezpośrednio przylega.
      StPr/21/0794
      data rozpoczęcia pracy od 18.10.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      kompletowanie oraz rozkładanie towarów na półkach magazynowych
      StPr/21/0787
      data rozpoczęcia pracy od 25.10.2021

      DROBNE PRACE GOSPODARCZE I PORZĄDKOWE, MYCIE I SPRZĄTANIE AUTOBUSÓW, PRZEWÓZ OSÓB POJAZDEM DO 3,5 TONY
      StPr/21/0791
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2021

      WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, DOCIEPLENIA BUDYNKÓW
      StPr/21/0793

      -STRZYŻENIE - MODELOWANIE, - KOLORYZACJA, - UPIĘCIA,
      StPr/21/0786
      data rozpoczęcia pracy od 11.10.2021

      rozkładanie towarów na półkach magazynowych
      StPr/21/0788
      wynagrodzenie od od 2 928 PLN

      ROZKŁADANIE TOWARÓW NA PÓŁKACH MAGAZYNOWYCH
      StPr/21/0789

      PRACE KONSERWATORSKIE, ZAKUPY DOT. OSPRZĘTOWANIA, NAPRAWA USTEREK, DROBNE SPAWANIE
      StPr/21/0790
      data rozpoczęcia pracy od 13.10.2021

      - WIEDZA O SPRZEDAWANYCH PRODUKTACH - PRZYJECIA I WYKŁADANIE TOWARU (SZKOLENIA FIRMOWE)
      StPr/21/0784
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN