Zamknij

KIEROWNIK ZMIANY

Nr oferty: StPr/21/0924Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jana III Sobieskiego 83, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: - nadzór nad obsługą, eksploatacją urządzeń produkcyjnych, parametrami technologicznymi, przy produkcji wyrobów proszkowanych oraz załogą na danej zmianie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: -DOŚWIADCZENIE 3-5 LAT.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SKIERNIEWICACH
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Jana III Sobieskiego 83, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódz
    Osoba do kontaktu: ALEKSANDRA LELONKIEWICZ
    Numer telefonu: 46 834 34 25
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV+SKIEROWANIE Z PUP
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Pracy produkcyjne, monterskie, logistyczno-magazynowe oraz inne proste fizyczne prace wspomagające
    StPr/22/0024
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2022
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    Przygotowywanie i wypiek pizzy
    StPr/22/0032
    data rozpoczęcia pracy od 17.01.2022

    wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych urządzeń i instalacji elektrycznych i energetycznych zgodnie z wyznaczonym planem remontów, usuwanie awarii elektrycznych na terenie zakładu, utrzymywanie w pełnej sprawności instalacji elektrycznych i oświetleniowych (wewnętrznej i zewnętrznej) na terenie zakładu, prowadzenie pomiarów elektrycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
    1/1/2022
    wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

    DEKRETACJA DOKUMENTÓW POMOC W PROWADZENIU PEŁNEJ ORZA UPROSZCZONEJ KSIĘGOWOŚCI
    StPr/22/0029
    data rozpoczęcia pracy od 24.01.2022
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Przewarzanie i konserwowanie warzyw i owoców
    StPr/22/0017

    - nawijanie cewek transformatorowych
    StPr/22/0019
    data rozpoczęcia pracy od 12.01.2022
    wynagrodzenie od od 3 070 PLN

    UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ
    StPr/22/0021
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    PROJEKTOWANIE, OPRACOWYWANIE PROJEKTÓWBUDOWLANYCH, TECHNICZNYCH
    StPr/22/0022
    data rozpoczęcia pracy od 13.01.2022
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    -przeglądy pojazdów samochodowych oraz ich naprawa.
    StPr/22/0002
    data rozpoczęcia pracy od 10.01.2022
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    - proste prace produkcyjne, - obsługa maszyn i linii produkcyjnej, - pakowanie asortymentu.
    StPr/22/0004