Zamknij

KOSMETYCZKA - MANICURZYSTKA

Nr oferty: StPr/21/0709Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gałeckiego 1a/2, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: ZABIEGI KOSMETYCZNE, STYLIZACJA PAZNOKCI, STYLIZACJA RZĘS, MAKIJAŻ
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Kosmetyczka (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 3)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: UMIEJĘTNOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE LUB KURS/SZKOLENIE KOSMETYCZNE
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SITAREK ZOFIA STUDIO URODY SOPHIA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Gałeckiego 1a/2, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: ZOFIA SITAREK
      Numer telefonu: 519-715-300
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      obsługa komputera, kontakt telefoniczny
      StPr/21/0738
      data rozpoczęcia pracy od 27.09.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 do 5 000 PLN

      Obróbka mechaniczna elementów metalowych.
      StPr/21/0448
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2021
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      obsługa stacji paliw
      StPr/21/0743
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      - obsługa klientów na stoisku, - obsługa kas i urządzeń sklepowych itp.
      StPr/21/0739
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 000 PLN

      PRZYJMOWANIE I SPRAWDZANIE DOSTAW, WYKŁADANIE TOWARU, OBSŁUGA KLIENTA.
      StPr/21/0740
      data rozpoczęcia pracy od 23.09.2021

      prace budowlane, budowlano-montażowe i remontowe
      StPr/21/0737
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      MALOWANIE, GIPSOWANIE, SUCHE ZABUDOWY GK, PANELE.
      StPr/21/0728
      data rozpoczęcia pracy od 16.09.2021
      wynagrodzenie od od 19 PLN

      Pomoc w obsłudze prasy i pieców, pakowanie produktów w dziale prasowania i spiekania, szlifowania i pakowania ferrytów pierścieniowych. Dbanie o dostarczenie do maszyny materiałów niezbędnych do produkcji, utrzymywanie ciągłości procesu prasowania i pakowania ferrytów wg przyjętego systemu jakości. Wypełnianie kart pracy maszyn, załadowywanie i rozładowywanie pieców zgodnie z instrukcjami, pakowanie ręczne produktów gotowych.
      StPr/21/0720
      data rozpoczęcia pracy od 29.11.2021
      wynagrodzenie od od 2 822,4 PLN

      -STRZYŻENIE DAMSKO-MĘSKIE, - KOLORYZACJA, - TRWAŁA, - UPIĘCIA, - PROSTOWANIE KERATYNOWE
      StPr/21/0724
      data rozpoczęcia pracy od 19.09.2021
      wynagrodzenie od od 18,4 PLN

      - OBSŁUGA KLIENTA, - PRZYJMOWANIE I SPRAWDZENIE TOWARU POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYCM, - WYCENA TOWARU I WPROWADZANIE DO SYSTEMU MAGAZYNOWEGO
      StPr/21/0727
      data rozpoczęcia pracy od 20.09.2021