Spotkanie autorskie z kapitanem Tadeuszem Wroną podczas SŚKOiW 2015

0
404
fot. UM Skierniewice

Promocja książki, spotkanie autorskie oraz rozmowy o budowie nowoczesnej kliniki. Kapitan Tadeusz Wrona spotka się z uczestnikami tegorocznego święta.

Było piękne lądowanie, teraz jest wyjątkowy cel do zrealizowania. Kapitan Tadeusz Wrona spotka się z uczestnikami tegorocznej edycji Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Znany pilot będzie gościł na święcie wraz z Fundacją „Kochaj życie”. Organizacja działa na rzecz budowy Europejskiego Centrum Ortopedii Dziecięcej w Skierniewicach. Weekendowe spotkanie będzie również okazją do bliższego poznania tej inicjatywy.

W Skierniewicach o kpt. Tadeuszu Wronie nieśmiało mówi się już „przyjaciel”. Znany pilot w mieście zaczął gościć w związku z działaniami podejmowanymi przez Fundację „Kochaj życie”. Inicjatywy tej organizacji prowadzą do utworzenia właśnie w Skierniewicach, drugiej na świecie i pierwszej w Europie, kliniki zajmującej się ortopedią dziecięcą. Odpowiednik tej fundacji obecnie działa jedynie na Florydzie. Do końca roku fundacja chce podpisać umowę i stać się właścicielem działki, na której ośrodek zostanie wybudowany. Kapitan Tadeusz Wrona jest czołowym ambasadorem tej akcji.

Podczas Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw inicjatywa ma być promowana na specjalnym stoisku fundacji, zlokalizowanym na głównym rynku miasta. Nasi goście, w tym znany pilot, będą dostępni dla uczestników wydarzenia zarówno w sobotę, jak i niedzielę od godziny 13:00 do 17:00. Okazją do spotkania będą nie tylko rozmowy o budowie kliniki, ale także promocja książki „Ja, kapitan”, autorstwa Tadeusza Wrony. To doskonały moment, by zdobyć autograf pilota, który w zdumienie wprowadził cały świat. Kapitan jako pierwszy w historii wylądował Boeingiem 767 bez wysuniętego podwozia.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o