Platforma Obywatelska przedstawiła swoich kandydatów w nadchodzących wyborach do Sejmiku Województwa Łódzkiego.
We wtorek (07.10) na skierniewickim Rynku odbyła się konferencja prasowa, prowadzona przez Dorotę Rutkowską, podczas...
Prezydent Skierniewic, Leszek Trębski podczas piątkowej sesji, 13 czerwca otrzymał absolutorium za 2013 r. Dwunastu radnych koalicji głosowało za, trzech samorządowców wstrzymało się od głosu,...