Pierwszy zawodnik wagi średniej w Polsce i 21 zawodnik na świecie – Maciej Sulęcki - trenował z zawodnikami Academia Gorila Skierniewice. W seminarium wzięło...
14 medali w miniony weekend zdobyli zawodnicy Skierniewickiego Klubu Karate Kyokushin. 12 z nich należy od soboty do dzieci i młodzieży, która wzięła udział...