W sobotę, 24 maja nad skierniewickim Zalewem Zadębie odbyła się impreza „Wielkie Przytulanie”. Można było uczestniczyć: warsztatach Zumba Kids, turnieju piłki nożnej oraz Milkowy Talent Show.
W środę, 21 maja na skierniewickim rynku odbyła się akcja "Fioletowy Zawrót Głowy". Impreza promowała Skierniewice, jako najmilsze miasto w Polsce!
Głosowanie trwa do 24...
Właśnie ruszyła kolejna akcja "Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!" Pod hasłem "Milka. Moje miasto się przytula" spośród blisko tysiąca polskich miast, zostanie wybrane...