Zderzenie pociągu z busem Miedniewicach [ZDJĘCIA]

2
3686

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Miedniewicach doszło dzisiaj rano do wypadku. Samochód prowadzącej inwestycje w Skierniewicach firmy budowlanej wjechał prosto pod pociąg.

Samochodem jechało pięć osób. Najciężej ranny został kierowca.

– Po godzinie ósmej otrzymaliśmy informację, że na przejeździe na trasie Skierniewice – Łuków doszło do wypadku. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że samochód firmy, prawdopodobnie budowlanej, wjechał pod pociąg techniczny – informuje Mariusz Wielgosz,  oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach. – W najcięższym stanie był kierowca, który został znaleziony pomiędzy pociągiem a samochodem. Mężczyzna został zabrany przez pogotowie lotnicze do szpitala w Łodzi. Żeby dostać się do pozostałych, czterech osób trzeba było rozcinać samochód. Zostały one zabrane do szpitala w Skierniewicach.

Jak nas poinformowali przedstawiciele kolei tory Skierniewice Łuków wykorzystywane są jedynie do ruchu pociągów towarowych. Ruch kolejowy po wypadku został wstrzymany.

-W chwili obecnej zabezpieczamy miejsce zdarzenia. Czekamy na komisję kolejową, która ma przyjechać i zbadać zdarzenie. Dalsze czynności będą podejmowane w zależności od decyzji prokuratorskiej i naszych dochodzeniowców – wyjaśnia Artur Bisingier zastępca naczelnika wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach.

- Reklama -

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
2 Autorzy komentarzy
bjnkVergiliusz Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Vergiliusz
Gość
Vergiliusz

Jak po godzinie 8:00 jeżeli straż i pogotowie wyjechały już po godzinie 7:20? Komuś coś się chyba pomieszało.

bjnk
Gość
bjnk

a no to może policja wyjechala po 8:00 : D