Znamy gwiazdy tegorocznego SŚKOiW!

3
428

Power Play, Poparzeni Kawą Trzy, Bajm, Tede, Video, Sylwia Grzeszczak oraz kabaret Neonówka – tak wygląda plejada gwiazd tegorocznej edycji Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Największa plenerowa impreza w mieście od lat kojarzona jest z najlepszymi scenicznymi występami. W tym roku podtrzymujemy tę tradycję.

Podobnie jak w latach poprzednich, wybór gwiazd, które muzycznie i rozrywkowo uświetnią Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw był wynikiem kooperacji organizatorów święta z mieszkańcami Skierniewic. Wystarczy przypomnieć ogromne zaangażowanie skierniewiczan w ankietę prowadzoną na naszych wirtualnych łamach. To właśnie dzięki sugestii ponad 14 tysięcy osób udało się stworzyć sceniczny program tegorocznego wydarzenia i zwrócić uwagę na niektóre muzyczne gatunki. Wynikiem Waszego zaangażowania jest chociażby koncert zespołu disco Power Play, który rozpocznie sobotnie występy.

Tegoroczna dwudniowa propozycja musi jednak trafiać w gusta miłośników także innych muzycznych gatunków, stąd różnorodność w programie święta. Obok muzyki disco, na scenie wybrzmi najlepszy polski pop, świeży powiew pop-rockowego grania oraz rap z najwyższej półki.

W sobotę na głównym rynku miasta usłyszymy: zespół Power Play, Poparzonych Kawą Trzy oraz niepodważalną gwiazdę polskiej muzyki rozrywkowej, Beatę Kozidrak z zespołem Bajm. Niedziela zróżnicuje muzyczną propozycję. Dzień na scenie rozpocznie Jacek Graniecki, raper bardziej znany jako Tede, po nim zaprezentuje się zespół Video oraz Sylwia Grzeszczak. Tego dnia nie zabraknie także dobrego humoru. Kabaretowy program przedstawi grupa Neonówka.

Warto dodać, że w tym roku skierniewickie święto, obok Dominiki Dawidowicz, poprowadzi polski aktor i konferansjer – Jacek Kawalec. XXXVIII edycja święta odbędzie się tradycyjnie w trzeci weekend września.

Więcej na temat Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw można przeczytać tutaj.

- Reklama -

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
3 Autorzy komentarzy
DonekFelekDeeX Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DeeX
Gość
DeeX

Tede ? Yyy nie.

Felek
Gość
Felek

Yes yes yes dobrze, że Zenka nie ma 😛

Donek
Gość
Donek

Dobrze, że chociaż raz w roku jest wspaniała impreza w Skierniewicach.