- REKLAMA -
19 maja w Skierniewicach po raz pierwszy odbyła się Skierniewicka Noc Muzeów. Mieszkańcy miasta mogli do późnych godzin nocnych odwiedzać między innymi BWA, MCK, RATP i innych instytucji kulturalnych. Można było udać się na „Nocny spacerek po Skierniewicach” spod willi Kozłowskich do Miejskiej Biblioteki Publicznej.




