Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu to projekt realizowany w gminie Maków. 19 lutego w gimnazjum świętego Wojciecha o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie dla zainteresowanych nim osób.
W projekcie mogą uczestniczyć mieszkańcy gminy Maków nie posiadający komputerów i dostępu do Internetu, spełniający m.in. kryterium dochodowe, upoważniające do wsparcia w ramach systemu świadczeń rodzinnych. Projekt skierowany jest również do osób samotnie wychowujących dzieci, rodzin zastępczych, dorosłych i dzieci dotkniętych znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności; rodzin wielodzietnych będących w trudnej sytuacji materialnej i społecznej uprawniającej do stypendiów socjalnych. Szczegółowe informacje na stronie www.gminamakow.info a spotkanie, przypomnijmy 19 lutego o 17 00 w gimnazjum świętego Wojciecha.






