Nawiązując do tradycji przygotowywania palm wielkanocnych, Gminna Biblioteka Publiczna w Makowie zaprasza mieszkańców gminy Maków do udziału w Gminnym Konkursie p t. „Palma wielkanocna”
Celem konkursu jest propagowanie tradycji i folkloru związanego ze Świętami Wielkanocnymi.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Regulamin konkursu:
1. W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy gminy Maków.
2. Na konkurs można dostarczyć jedną własnoręcznie wykonaną palmę wielkanocną.
3. Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie palmy wielkanocnej, z użyciem naturalnych tworzyw i zastosowaniem tradycyjnych form zdobniczych.
4. Głównym kryterium oceny prac będą walory artystyczne i estetyczne.
5. Oceny prac dokona komisja konkursowa powołana przez Organizatora.
6. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są nagrody i wyróżnienia.
7. Prace powinny posiadać metryczkę zawierającą imię i nazwisko (dla uczniów: wiek, klasa, szkoła), adres.
8. Palmy należy dostarczyć do Gminnej Biblioteki Publicznej w Makowie do 15 marca 2013 r.
9. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w dniu 21 marca 2013 r. o godz.10 :30 w Gminnej Bibliotece Publiczne w Makowie.
10. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do jego zmiany.





