Skierniewiccy policjanci zatrzymali 36 latka, który w jednym z barów w centrum miasta skradł portfel z pieniędzmi.
5 lutego około godz. 23:20 skierniewicka policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży portfela z pieniędzmi, w jednym z barów w centrum miasta. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze po cywilnemu tzw. wywiadowcy, którzy ustalili, iż kilkanaście minut wcześniej podejrzewany mężczyzna wychodząc z baru zabrał ze stolika leżący tam portfel z pieniędzmi.Po wyjęciu gotówki portfel wyrzucił przy drzwiach.
Na podstawie rysopisu policjanci wytypowali prawdopodobnego sprawcę, mieszkańca centrum miasta. Pojechali do jego miejsca zamieszkania gdzie na stole zauważyli rozsypany bilon. W trakcie przeszukania funkcjonariusze odnaleźli pozostałą część skradzionej gotówki. Sprawcą okazał się 36- letni skierniewiczanin. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat więzienia.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!





