Zima powróciła, a wraz z nią niebezpieczne sytuacje na drogach. W Julkowie w gminie Skierniewice doszło do wypadku drogowego. 20-latek z powiatu skierniewickiego kierujący fiatem punto postanowił wyprzedzić kilka aut.
W trakcie tego manewru samochód jadący na czele, opel astra, którym kierował 22-latek ze Skierniewic, zaczął skręcać w lewo. Doszło do zderzenia, w wyniku którego 56-letni pasażer opla ucierpiał na tyle mocno, że został odtransportowany helikopterem do Łodzi.
Zima powróciła, kierowcy uważajcie na drogach…
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!





