W miniony weekend zawodniczki KS Legion Skierniewice mogą zaliczyć do udanych.
W ostatni weekend dziewczyny z KS Legion rozegrały dwa mecze; w sobotę w pierwszym na wyjeździe pokonały 6:4 GUKS Gorzkowice. W niedzielę pokonały 8:2 MLUKS Moszczenicę. Bardzo ładny i zacięty pojedynek stoczyła Martyna, która ostatecznie uległa 2:3 Idze Szymańskiej. Panowie na wyjeździe przegrali 2:8 z KTS Sandomierzem. Dziewczyny nadal plasują się na pozycji wicelidera tabeli, a panowie na 3. miejscu.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
W najbliższy piątek panie podejmować będą we własnej hali lidera II ligi kobiet KS Eltę Łódź. Przypomnijmy, iż w 1. rundzie dziewczyny minimalnie przegrały z tym zespołem 4:6. Początek spotkania o godz. 18.30. Zapraszamy.







