Nawiązując do komunikatu Krajowej rady Radiofonii i Telewizji z 5 marca 2013 roku rzecznik konsumentów i policja ostrzegają przed fałszywymi pismami kierowanymi do abonentów.
Pisma te zawierają informacje, jakoby od dnia 1 lutego 2013 roku zniesiony został obowiązek rejestrowania odbiorników radiowych i telewizyjnych, a opłata abonamentowa zastąpiona została opłata audiowizualną.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Pisma te nie pochodzą od KRRiT ani też Krajowego Rejestru Długów. Prosimy o uważne zapoznawanie się z treścią wszelkiej otrzymywanej korespondencji.
»Nie daj się oszukać na cyfryzacji
Poniżej prezentujemy druk fałszywego pisma wysyłanego do abonentów, zamieszczony na stronie internetowej KRRiT. falszywy list





