Wszystkich skierniewiczan z artystycznym zacięciem zapraszamy do konkursu fotograficznego „Wyślij pocztówkę ze Skierniewic”. Do wygrania nagrody pieniężne.
Uczestnicy konkursu mają za zadanie zrobić zdjęcie, na którym w ciekawy sposób uwiecznią nasze miasto. Sposób wykonania zależy wyłącznie od wyobraźni i weny twórczej autora.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Najlepsze fotografie będzie można wysyłać jako pocztówki elektroniczne ze strony internetowej Miasta Skierniewice. Maksymalnie 3 zdjęcia należy przesłać do 10 maja na adres: MCK, ul. Reymonta 33 lub mail: [email protected]. Rozstrzygnięcie konkursu zaś nastąpi do 31 maja. Za najlepsze zdjęcia uczestnicy konkursu otrzymają nagrody. Za pierwsze miejsce zwycięzca otrzyma 500 zł, za drugie 300 zł, a za trzecie 200 zł.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Urząd Miasta Skierniewice oraz Klub Fotografii Cyfrowej działający przy Młodzieżowym Centrum Kultury w Skierniewicach.
Regulamin konkursu znajduje się na stronie UM Skierniewice: www.skierniewice.eu







