W niedziele 24 marca już po raz czwarty w tym roku na placu słonecznym odbył się konkurs zręczności kierowców, organizowany przez Auto Klub Skierniewice. Impreza samochodowa zgromadziła kilkunastu zawodników z Skierniewic i okolic.
Nie było łatwo, ale dzięki temu kierowcy mieli szansę przećwiczyć swoje umiejętności i sprawdzić reakcje samochodu w trudnych warunkach.
Udział w konkursach zręczności kierowców to duże wyzwanie i prawdziwy sprawdzian umiejętności. Kierowcy musieli jechać tak, by było bezpiecznie. Na niektórych odcinkach prędkość miała drugorzędne znaczenie, liczyły się umiejętności radzenia sobie z pojazdem na lodzie i śniegu.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Klasa 2:
- Kacper Godyń 5.18.57
- Damian Andrzejewski 5.19.27
- Jakub Kołakowski i Jarosław Żuk 5.19.53
- Jarosław Dalko i Artur Kaczyński 6.21.96
Klasa 3:
- Adrian Andrzejewski 5.08.64
- Paweł Kamiński 5.21.44
Klasa 4:
- Michał Papierni i Ewa Dąbrowska 5.38.32
- Tomasz Majcher 5.58.47
- Konrad Kosiński 6.10.21
- Konrad Pawlak 6.26.30
- Artur Sułek 7.07.60
Klasa open:
- Piotr Żelisławski 5.32.88
- Krzysztof Możyszek 5.42.25
- Bogdan Wieteska i Marcin Kotański 5.53.55















