Już w sobotę 6.04 we Władysławowie nasi koszykarze rozegrają pierwsze spotkanie półfinałowe o wejście do I ligi koszykówki mężczyzn.
Rywalem MKS Skierniewice będzie SMS PZKosz Władysławowo, które skończyło sezon zasadniczy na pozycji wicelidera.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
MKS Skierniewice nie miał większych problemów z ograniem SMS-u dwukrotnie w rundzie zasadniczej.
Drugi mecz odbędzie się 17 kwietnia w Skierniewicach. Ewentualny trzeci-decydujący o awansie do finału mecz zostałby rozegrany w sobotę 20 kwietnia ponownie na wyjeździe.
Trzymajmy kciuki za naszych koszykarzy.






