Dwa złote, jeden srebrny i cztery brązowe – to medalowy dorobek najmłodszych zawodników skierniewickiego klubu MMKS Wojownik podczas Międzynarodowych Mistrzostw Grodziska Mazowieckiego w judo.
Do turnieju zgłosiło się blisko 470 zawodników z kraju oraz zagranicy. Najlepsze rezultaty osiągnęli Wiktor Wrzodak oraz jego imiennik Wiktor Barańczak, którzy wywalczyli najcenniejsze krążki w swoich kategoriach wagowych. Znakomicie spisał się także Szymon Zarębski, który w swojej grupie do 55 kg zajął drugie miejsce. Kolejne trzy medale zawdzięczamy kolejno Oskarowi Baranowskiemu ( III miejsce, waga 42 kg), Kamilowi Brodzickiemu ( III miejsce, waga 42 kg) oraz Danielowi Kwiatkowskiemu ( III miejsce, waga 73 kg).
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Dla skierniewickiego klubu zapunktowała również Patrycja Baranowska, która w swojej kategorii do 42 kg wywalczyła brąz. Pozostali Skierniewiczanie uplasowali się na dalszych lokatach: Patryk Staniak był piąty, Michał Łopatka dziewiąty, a Kuba Chmielak i Wiktor Krasiński obstawili siódme lokaty.
Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki zawodów:
Wiktor Wrzodak 66kg – I miejsce
Wiktor Barańczyk 51kg – I miejsce
Szymon Zarębski 55kg – II miejsce
Oskar Baranowski 42kg – III miejsce
Kamil Brodzicki 42kg – III miejsce
Patrycja Branowska 41kg – III miejsce
Daniel Kwiatkowski 73kg – III miejsce
Patryk Staniak 39kg – V miejsce
Kuba Chmielak 39kg – VII miejsce
Wiktor Krasiński 66kg – VII miejsce
Michał Łopatka 48kg – IX miejsce





