Skierniewiccy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzewane o dokonanie rozboju. Sprawcy skradli pokrzywdzonemu pieniądze oraz… kiełbasę. 14 maja 2013 r. około godziny 23:40 dyżurny skierniewickiej Policji otrzymał informację, o rozboju, do którego doszło w mieszkaniu 67-letniego mężczyzny.
Na miejsce dyżurny skierował wywiadowców oraz patrol interwencyjny. Policjanci ustalili, iż do domu pokrzywdzonego po wyważeniu drzwi wtargnęło troje sprawców. Zaatakowali właściciela lokalu, obezwładnili go i grożąc nożem żądali wydania pieniędzy. Po przeszukaniu skradli 100 złotych i kiełbasę, która leżała na stole.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Policjanci mając rozpoznanie w środowisku przestępczym wytypowali sprawców rozboju. Kilkanaście minut później mundurowi zatrzymali dwie podejrzewane o ten czyn osoby. 27-letnią mieszkankę Skierniewic i jej równolatka bez stałego miejsca zameldowania. Funkcjonariusze odnaleźli łom, którym sprawcy wyłamali drzwi i część skradzionej kiełbasy. Ustalili również trzeciego podejrzewanego. Został on zatrzymany następnego dnia. Okazał się nim 19- latek ze Skierniewic.
Za rozbój grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.






