305 tys. zł pozyskało miasto Skierniewice na bieżące funkcjonowanie Żłobka Miejskiego. Jest to kolejny sukces skierniewickiego magistratu, podnoszący jakość lokalnych placówek opiekuńczo – wychowawczych.
Dotacja pochodzi z programu„Maluch 2013”, organizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Pozyskane pieniądze zostaną wydatkowane na bieżące funkcjonowanie (wynagrodzenia) Filii Żłobka Miejskiego przy ul. Pomologicznej 6. W ramach projektu zostanie również zakupione wyposażenie tarasu, kuchni, sal dziecięcych, biura oraz zostanie wykonany remont i doposażenie pralni. Realizacja zadania zaplanowana jest na okres od maja do października 2013 r.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
– Od lat miasto skutecznie pozyskujemy środki z ministerialnych programów. – mówi wiceprezydent Beata Jabłońska – Dla żłobka oprócz tegorocznej dotacji pozyskaliśmy ponad 420 tys. zł w 2012 r. i 60 tys. zł w 2011 r.







