- REKLAMA -
Prezydent Miasta Skierniewic Leszek Trębski, Komendant Miejski Policji mł. insp. Tomasz Józefiak oraz skierniewiccy policjanci serdecznie zapraszają na „Ogólnopolską Noc Profilaktyki – Profilaktyka a Ty”. Impreza odbędzie się 22 czerwca 2013 roku. Start – 15.30, scena przed Młodzieżowym Centrum Kultury, ul. Reymonta 33 w Skierniewicach.
- Zryw „Wolne Serca”
- Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat profilaktyczny (godz. 16.10)
- Występy laureatów konkursu „Ale Teatr” i szkolnych grup teatralnych (godz. 16.30-18.00)
- Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – co zrobić aby pomóc osobom uzależnionym (godz. 18.00 – 18.20)
- W sali kameralnej MCK świadectwa wyjścia z uzależnienia – pytania, dyskusja panelowa – moderatorem rozmowy będzie Zbigniew Caban (godz. 18.45)
- Projekcja filmu pt.”Epitafium dla narkomana” (godz. 19.15)
Ponadto w programie:
- Policjanci przygotowali pokazy sprzętu policyjnego, w tym: motory policyjne, alkogogle, badania alkomatem;
- Straż pożarna zaprezentuje pokazy ratownictwa i sprzętu ratowniczego;
- Organizacja „Żelazny Orzeł” – pokaz motorów;
- Warsztaty graffiti;
- Otwarcie wystawy prac członków kół plastycznych działających w MCK.





