Po czterech miesiącach przerwy do Skierniewic wracają rajdowcy. „Rajd Lata” druga eliminacja Skierniewickiego Rajdu Samochodowego o Puchar Prezydenta Miasta odbędzie się 1 września.
Rajd Lata składać się będzie z sześciu prób. Będą o nawierzchni asfaltowo – betonowej. Wszystkie będą bardzo techniczne i wiele będzie zależeć od techniki jazdy kierowców. Zawodnicy oprócz czterech klas wg pojemności silników dodatkowo podzieleni będą na trzy grupy. W związku z tym wszystkie próby będą rozgrywane jednocześnie, a następnie zawodnicy rotacyjnie będą przemieszczać się na kolejny odcinek. Emocji, nauki jazdy i dobrej zabawy na pewno nie zabraknie. Skierniewicka impreza organizowana jest od 15 lat.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Początek imprezy o godzinie 9 na Skierniewickim rynku w niedzielę 1 września.





