Sto punktów zdobytych i tylko osiemnaście straconych – tak wyglądał bilans skierniewickich koszykarzy z Zespołu Szkół Integracyjnych podczas półfinałów Orlikowej Ligi Mistrzów, które odbyły się w minioną środę, 2 października w Ujazdowie.
Podopieczni Adriana El-Warda nie mieli większych kłopotów w starciu z rówieśnikami z innych miast. Już w pierwszym spotkaniu skierniewiczanie nie pozostawili złudzeń która drużyna była tą lepszą, pewnie pokonując ekipę z Rogowa 50:8.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
W kolejnym meczu potwierdzili wysoką formę triumfując nad drużyną gospodarzy 50:10. Tym samym zapewnili sobie awans do finału rejonowego, który zostanie rozegrany już 12 października w Pabianicach.





