Prezydent Skierniewic z okazji Dnia Edukacji Narodowej uhonorował wyróżniających się nauczycieli i dyrektorów administrowanych przez miasto przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. Obok nagród dla nauczycieli, wyróżnienie w postaci stypendium otrzymało również siedemdziesięciu trzech najzdolniejszych uczniów ze skierniewickich szkół.
Oto nauczyciele wyróżnieni z okazji dnia edukacji:
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Skierniewickie przedszkola
nr 1: Maria Strzelczyk i Monika Maj;
nr 2: Barbara Gaweł;
nr 3: Justyna Bartłomiejczyk;
nr 4: Beata Cieślak;
nr 5: Beata Ruzik;
nr 8: Aneta Stopińska i Magdalena Otocka;
nr 10: Alicja Szwede;
nr 13: Urszula Lasecka.
Skierniewickie szkoły
SP nr 1: Beata Brytan;
SP nr 2: Iwona Zdun i Ewa Szyszczyńska;
SP nr 4: Mirona Synowiec;
ZSSO: Marzanna Śmiechura;
SP nr 7: Anna Galińska i Agnieszka Bartosik;
ZSI: Agnieszka Tomaszewska i Barbara Kubik;
G nr 1: Marzena Zdrojewska;
ZSSO: Mariola Kamińska;
G nr 3: Małgorzata Dzierzbińska;
ZSZ nr 1: Iwona Latoszewska;
ZSZ nr 2: Paweł Bełc i Robert Kowalczyk;
ZSZ nr 3: Danuta Górska i Henryka Zagajewski;
ZS nr 4: Teresa Kowara i Urszula Piasecka;
LO im. B. Prusa: Iwona Fontańska i Teresa Mielnicka;
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna: Maria Łazęcka;
SOSW: Iwona Zagaja i Dorota Kisiel.
Dyrektorzy skierniewickich szkół
Małgorzata Kaniewska, dyrektor Przedszkola nr 2;
Agnieszka Bukowska-Gierach, dyrektor Przedszkola nr 3;
Marta Dańczak, dyrektor Przedszkola nr 13;
Stanisław Pietrzkowski, dyrektor Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących;
Zofia Rzankowska, dyrektor Zespołu Szkół Integracyjnych;
Dorota Pasik, dyrektor Gimnazjum nr 1
Roman Czyżewski, dyrektor Gimnazjum nr 3
Maria John, dyrektor ZSZ nr 2
Waldemar Janus, dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego
Nagroda Komisji Edukacji Narodowej dla nauczycieli ze Skierniewic
Elżbieta Gałęziewska, nauczyciel SP nr 1;
Artur Błażejewski i Estera Konopka, nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2;
Joanna Paćkowska i Jolanta Sukiennik, nauczycielki z LO im. B. Prusa;
Małgorzata Podkońska, wicedyrektor ZSZ nr 3;
Stanisław Pietrzkowski, dyrektor Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących.






