W niedzielę 10.11.2013 w Białej Rawskiej odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych w tenisie stołowym. W zawodach udział wzięło 16 zespołów. Gminę Maków reprezentowali zawodniczki i zawodnicy UKS-Fungis-Maków.
Drużyna kobiet (Anna Wosik i Diana Wrzosek) zajęła III miejsce, w decydującym meczu pokonując GUKS Gorzkowice 3:0. Wcześniej w półfinale nieznacznie przegrały z LKS Biała Rawska 1:3.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Męska drużyna UKS „Fungis” Maków (Piotr Minkus, Daniel Świerczyński i Jakub Placek) zajęła IV miejsce. W ćwierćfinale UKS Fungis Maków pokonał 3:0 ULKS Moszczenicę, w półfinale 1:3 z Dwójką Rawa Mazowiecka i w meczu o brąz 2:3 z LKS „Omega” Kleszczów.
W obu kategoriach zwyciężyli gospodarze LKS Biała Rawska.





